agrottera

Prenájom chaty

Chata sa nachádza v malebnom prostredí obce Hubovo v srdci nádhernej gemerskej prírody neďaleko Rimavskej Soboty. Je ideálnym miestom na relax v tichom prostredí s možnosťou výletov do blízkeho okolia. Len niekoľko kilometrov od obce sa nachádza najväčšia slovenská jaskyňa Domica, kde môžu návštevníci absolvovať krátky okruh s dĺžkou 780 metrov alebo unikátnu plavbu po podzemnej rieke Styx na člne. O kúsok ďalej môžu preskúmať fantastickú Gombaseckú jaskyňu, ktorá je známa pre množstvo bizarných jaskynných útvarov pripomínajúcich rozprávkové kráľovstvo. Milovníci slnka a kúpania môžu využiť kúpalisko Veronika v Gemerskej hôrke, z ktorého je skvostný pohľad na okolité hory a kúpať sa môžete na Vodnej nádrži Teplý Vrch alebo na kúpalisku v Rimavskej Sobote. 

Gemerský kraj ponúka návštevníkom a milovníkom prírodných krás a tradičného umenia aj množstvo ďalších nezabudnuteľných atrakcií, výhľadov, turistických trás a ďalších možností rekreácie. Ubytujte sa v pohodlí našej chaty, kde budete mať dostatok súkromia a možnosť oddychu. Potrebnú infraštruktúru ponúka samotná obec Hubovo, prípadne niekoľko kilometrov vzdialená Rimavská Sobota. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám všetky zodpovieme. Tešíme sa na stretnutie s vami a sme radi, že vás môžeme privítať v priestore našej chaty v nádhernom gemerskom kraji. 

Ďakujeme vám, že využívate naše služby a tešíme sa, že sa pritom stretávame s toľkými skvelými ľuďmi a navzájom sa obohacujeme o naše životné príbehy a skúsenosti.

polnohosporadske prace
gemerské ovečky
Náš ovčín je dodávaťeľom mlieka pre výrobu produktov zo 100 % ovčieho mlieka pod značkou GEMERSKÉ OVEČKY.